Usługi

Przyjedźcie do nas ze swoim materiałem

Zabierzcie swój materiał, na przykład worek trocin, słomy albo jakikolwiek inny materiał, około 50l. Sami wyprodukujecie u nas swoje pelety. Pokażemy, jak Państwa pelety pala się w kotle na pelety. W każdym dniu roboczym w godzinach od 8 do 14. Prosimy zadzwonić i umówić się na spotkanie.

Opracowanie odpowiedniej procedury technologicznej

Mają Państwo problem z peletowaniem na prasie kupionej gdzieś indziej? Dostarczcie nam swój materiał, a my przygotujemy dla Was dokładną procedurę peletowania.

Bezpłatne przeszkolenie

Przy zakupie prasy bezpłatnie szkolimy każdego klienta, uczymy go, jak pracować na tych maszynach i jak utrzymywać je w doskonałym stanie.

Doradztwo specjalistyczne

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytanie dotyczące peletowania, rozdrabniania, suszenia, ogrzewania albo technologii związanych z peletowaniem albo ogrzewaniem, prosimy bez wahania skontaktować się z nami. Na podstawie Państwa potrzeb zaproponujemy odpowiednią kombinację maszyn z uwzględnieniem wymaganej przez Państwa wydajności i cenę kupna.

Nie działa zakupiona gdzieś indziej prasa do peletowania?

Jeżeli zakupili już Państwo prasę do peletowania z jakiejś innej spółki i ta prasa Państwu nie działa, a Państwa dotychczasowy dostawca nie dysponuje częściami zamiennymi, możemy Państwu pomóc.

  1. wykonamy przegląd serwisowy Państwa maszyny,  aby się upewnić, czy nasze części zamienne będą przydatne również do Państwa rodzaju prasy. Po wykonaniu przeglądu serwisowego można u nas kupować wszystkie części zamienne do Państwa prasy. 
  2. jeżeli potrzebna jest deklaracja zgodności CE, aby ta maszyna mogła być wykorzystana do celów prowadzenia działalności gospodarczej, na podstawie wyników przeglądu serwisowego zalecimy Państwu sposób usunięcia niezgodności i po wprowadzeniu niezbędnych zmian wystawimy Państwu deklaracja zgodności CE. 
  3. Nie udaje się Państwu prasować niektórych rodzajów materiału na Państwa prasie? Wykonamy właściwą matrycę dla Państwa materiału.

Naprawy maszyn

Jeżeli w Państwa prasie do peletowania powstała usterka, która wymaga naprawy, prosimy zwrócić się do naszego ośrodka serwisowego. W naszym ośrodku serwisowym postępuje się zgodnie z procedurami fabrycznymi i korzysta się tylko z oryginalnych części zamiennych. Wykonujemy naprawy wszystkich elementów oraz remonty kapitalne maszyn również od innych producentów.